(Державний університет телекомунікацій)

Військова кафедра
Віртуальний тур Університетом
Новини університету
24 квітня 2024 року компанія «Хуавей Україна» - партнер кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем, підбила підсумки програми дуальної освіти для студентів технічних університетів. Цього року в проєкті брали учас..
13:08, 26-04-2024
24 квітня відбулась профорієнтаційна зустріч викладачів ДУІКТ зі студентами Київського електромеханічного фахового коледжу. Вона пройшла в офлайн-форматі і була спрямована на залучення студентів 3 курсу коледжу до ознайомлення з можливостями, які над..
12:36, 26-04-2024
Для допуску учасника НМТ до екзаменаційного центру, він повинен мати при собі: Документ що посвідчує особу (це може бути: паспорт громадянина України або паспорт для виїзду за кордон; посвідчення особи на повернення в Україну; тимчасове посвідчен..
12:32, 26-04-2024
25 квітня 2024 року студенти 4 курсу спеціальності 125 Кібербезпека та захист інформації Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій взяли участь у проведенні єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ). Іспит складався з ..
12:25, 26-04-2024
25 квітня відбулася зустріч в.о. ректора ДУІКТ Володимира Петровича Шульги з активом Студентської ради Університету та Студентського самоврядуваннягуртожитку. Володимир Шульга, зокрема, зазначив, що ініціював зустріч, оскільки дізнався від прорект..
12:23, 26-04-2024
25 квітня 2024 року відбулася сесія Загальних зборів НАН України, під час якої обрано дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів НАН України. За підсумками таємного голосування на Загальних Зборах по відділенню інформатики за спеціальніст..
09:27, 26-04-2024
Якщо ти хочеш розвиватися, готовий сумлінно працювати і отримувати за свою працю високу винагороду, кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій - це твій квиток в затребуване і високооплачуване інформаційне майбутнє! Запрошуємо Тебе відвіда..
19:10, 25-04-2024

15 причин чому обрати Державний університет телекомунікацій?

Чому обрати Державний університет телекомунікацій?