Досягнення та перспективи кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

15:22, 06-10-2023

Сьогодні відбулася дуже важлива для нашого колективу подія - заслуховування керівництвом університету доповіді кафедри про ⚡зміст та якість навчальних програм кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем.

Під час виступу завідувач кафедри Каміла Павлівна Сторчак розкрила такі сильні сторони нашої освітньої програми:

• ІТ-навчання у нас поєднує в собі не лише програмування, а й роботу з апаратним забезпеченням, технології ІоТ та робототехніку, що зараз є вагомим та затребуваним сектором ринку праці в галузі інформаційних технологій
  • Навчальний процес спрямований на працевлаштування наших студентів ще під час навчання, що доводиться безліччю кейсів успішного старту кар'єри студентів 3, 4, а інколи навіть 1 і 2 курсів спеціальності 126 Інформаційні системи та технології в нашому університеті
  • Важливим чинником успіху є плідна співпраця з державними та приватними ІТ та ІКТ компаніями України та всього світу: Huawei, Mikrorik, Binotel, Lifecell, Vodafone, Smart Synergy і т. д. Наразі кафедра має угоди про співпрацю з 12 компаніями, і цей список тільки поповнюється
  • Завдяки спільній роботі ІТ-компаній та нашої кафедри наші студенти систематично отримують нові можливості: стажування, проходження практик, сертифікаційне навчання і ще безліч крутих шансів побудувати неймовірну кар'єру
  • Кожна дисципліна включає в себе левову долю практичних занять (зазвичай це не менше 50%), тому що кафедра націлена на реальну підготовку студентів до працевлаштування, адаптацію до командної роботи, здобуття практичних навичок
  • На спеціальності 126 дуже сильна підготовка з володіння англійською мовою, тому профільні предмети проводяться англійською для старших курсів
  • Наші студенти регулярно відвідують безкоштовні додаткові курси в рамках кафедри: ІоТ, 3D-моделювання, програмування, електроніка

Крім цього найдосвідченіші викладачі кафедри презентували слухачам свої навчальні дисципліни, їх актуальність і користь для майбутніх ІТ-фахівців.

Щасливі працювати в закладі, де керівництву не байдуже, чому навчають студентів та наскільки якісно працюють кафедри.

Пишаємося співробітниками та студентами кафедри ІПЗАС