Студенти ДУІКТ стали переможцями конкурсу стартапів START SMART 2024

10:52, 09-05-2024

У вівторок, 7 травня, в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбувся фінал конкурсу стартапів START SMART 2024. За перемогу боролися 19 команд, а в якості журі виступили представники відомих ІТ-компаній України та світу: Huawei, Genesis, Mikrotik, Smart Synergy, Infopulse, Lifecell.

Студенти кафедри Штучного інтелекту показали високі результати, виборовши призові місця в трьох категоріях:

SoftwareDev

• 2 місце - проект «Smart Parking Navigator» (студенти 2 курсу: Анастасія Курманова, Світлана Железняк, Олександр Омелянович).

EmbeddedDev

• 1 місце – проект «SAMANDA» (студенти 2 курсу: Кирило Папук, Сергій Галун).
  • 2 місце – проект «MERCATOR» (студент 3 курсу Дмитро Царенко).

GameDev

• 2 місце – проект «Project Dynamics» (студенти 1 курсу: Володимир Халін, Артем Риткін, Богдан Брюнеткін).

Студенти освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» другого (магістерського) рівня вищої освіти анонсували свої розробки  у категоріях  GameDev, EmbeddedDev і SoftwareDev.

Команди продемонстрували високий рівень підготовки та креативний підхід у стартап проектах, що стосувалися розробки автоматизованої системи торгівлі Arbiti, платформи для оптимізації продуктивності реляційних баз даних, застосунку для навчання програмуванню через гру і розробки гри Kyrylo Kozhumyaka.

В результаті 1 місце у номінації GameDev здобули: Олександр Ярошевський, Дмитро Дзядович, Євгеній Грибінчак і Микола Левчук з групи ПДМ-52.

Участь в таких конкурсах дозволяє студентам ДУІКТ продемонструвати свої ідеї, отримати інсайти та менторство від лідерів ІТ-галузі. Крім того, всі призери отримали подарунки від провідних компаній-партнерів університету.