Adobe Illustrator розкрив нові горизонти графічного дизайну для студентів ДУІКТ

10:27, 30-04-2024

Кафедра Робототехніки та технічних систем постійно вдосконалюється, що потребує від викладацького складу професіоналізму та щоденної праці над собою і своїми знаннями, навичками та уміннями.

29 квітня 2024 року студенти кафедри Робототехніки та технічних систем розпочали активно знайомитися і вдосконалюватися в нових можливостях графічного пакету Adobe Illustrator, який вивчається в дисципліні «Комп’ютерна обробка зображень та мультимедіа».

Студенти дуже зацікавлені в опануванні нових ІТ-технологій, а тому відвідують заняття з цієї дисципліни, щоб в подальшому оволодіти новими можливостям в web-дизайні, графічному і 3D-друці, а також навчитися самостійно готувати власні проекти для подальшого представлення і включення їх у своє портфоліо власних доробок і стартапів.

Так, студенти однієї з груп підготували рекламний буклет однієї з перспективних на сьогодні спеціальності з робототехніки в Adobe Illustrator.

Перші свої кроки вони спробували в розробці макетів емблеми кафедри та підготували проект для виконання його на лазерному станку з порізки шаблону з деревини для оздоблення інтер’єру викладацької кафедри Робототехніки та технічних систем.

Якщо у Вас є бажання вчитися новому, то ми Вас чекаємо в стінах нашого навчального закладу.