Студентка ДУІКТ перемогла на всеукраїнських змаганнях з плавання «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ» (відео)

17:54, 03-05-2024

З 5 по 7 квітня в Одесі проходив відкритий турнір Академії спорту з плавання «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ», на якому спортсмени мали можливість підготуватись до майбутніх головних стартів — чемпіонатів України.

Команду секції з плавання кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання на всеукраїнській першості представила студентка Валерія Ненько з навчальної групи УБД 21 ННІЗІ ДУІКТ. До змагань спортсменку підготував тренер-викладач, доцент кафедри БЖД та фізичного виховання Олександр Гармата, а перемогла Валерія на своїх улюблених дистанціях: батерфляй (50 м), вільний стиль (50 м), батерфляй (200 м), комплексне плавання (200 м), вільний стиль (100 м).

Дякуємо нашій плавчині за здобутки і бажаємо подальших перемог!