У період з 1 по 16 червня на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулася програма підвищення кваліфікації «Підвищення цифрових компетентностей освітян», у якій взяли участь науково-педагогічні працівники, здо..
18 червня 2026 року викладачі та студенти (бакалаври, магістри та аспіранти) Навчально-наукового інституту інформаційних технологій взяли участь у практичному воркшопі «Capacity Building Workshop on the Ethical Impact Assessment of AI». З..
У червні-жовтні 2026 року планується проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із комп’ютерних наук і штучного інтелекту Shield-IT.
Організаторами Конкурсу є ГО Українське відділення всесвітньої інтернет спільноти (ISOC..
Студенткикафедри Штучного інтелектуНавчально-наукового інституту інформаційних технологій Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Марія Писаренко та Поліна Приходько успішно взяли участь у міжнародній програмі Erasmus+ Blended ..
До Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій завітали представники ГО «Молодіжна ініціатива «Унія»», з метою проведення інтерактивного заходу «Barrier Hunt». Мета заходу - дати студентам та асп..
28 травня в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбулася практична зустріч студентів бакалаврів, магістрів та аспірантів кафедр Інженерії програмного забезпечення, Технологій цифрового розвитку, Комп’ютерної інженері..
18 травня студент кафедри Штучного інтелекту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Дмитро Мельник успішно склав міжнародний сертифікаційний іспит Huawei Certified ICT Associate – Artificial Intelligence (HCIA-AI) у серт..
30 травня у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбулася гостьова лекція та презентація мобільного додатка «Стетофон» для майбутніх інженерів, ІТ-фахівців, розробників телекомунікаційних систем та рішень на осн..
З 25 по 29 травня у Навчально-науковому інституті інформаційних технологій Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій на кафедрах Інженерії програмного забезпечення, Технологій цифрового розвитку, Комп’ютерної інженерії, Інф..
27 травня, Комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (ГІОЦ) провело відкрите заняття для студентів Навчально-наукового інституту інформаційних технологій Державного університету інформаційно-комунікаційних техно..